Jak dlouhodobě zvýšit odolnost proti virózám?
24.02.2025
Žijeme v době, která v oblasti zdraví, prevence a imunity stále více poukazuje na vlastnosti a účinky vodíku v molekulární podobě. Využití vodíku v lékařské praxi je prakticky na počátku. Přesto roste počet vědeckých studií, které jasně dokladují potenciální benefity pro lidský organismus a roste i zájem lékařů o využití nových poznatků v terapeutické rovině.
IMUNITA a PREVENCE
S přibývajícím věkem imunitní systém postupně oslabuje. To nás činí více náchylnějšími k různým nemocem. Posilování imunity by mělo být pro každého samozřejmostí. Vždyť imunita je základní pilíř k prožívání aktivního života.
Imunitní systém je první linií naší obrany proti infekcím. Se silnou odolností organismu můžeme významně předcházet riziku respiračních infekcí, zánětlivých onemocnění a zejména v době „covidové“ zdravotním problémům souvisejícím s negativními dopady COVID-19.
Posílování imunity je investicí do našeho zdraví a kvality života. I když stárnutí je přirozený proces, můžeme aktivně ovlivnit jeho dopady na naše tělo. Kombinací zdravého životního stylu a nových inovací jako jsou terapie molekulárním vodíkem, či konzumace vodíkové vody můžeme udržet náš imunitní systém silný. Odolný organismus neztrácí normální funkce je schopný si udržet skvělou kondici až do konce života.
NOVÝ HRÁČ PRO POSILOVÁNÍ IMUNITY – VODÍK V MOLEKULÁRNÍ PODOBĚ
Vodík (chemická značka H, latinsky hydrogenium) je nejlehčí a nejjednodušší plynný chemický prvek. Tvoří převážnou část hmoty ve vesmíru.
Molekulární vodík H2 je nejmenší molekulou vesmíru s jedinečnými fyzikálně-chemickými vlastnostmi. Je zapojen do vzniku života a přirozeně se uvolňuje při trávení vláken střevní mikroflórou. Velice rychle penetruje buněčnými membránami až do buněčného jádra a dostává se tak s lehkostí do buněk celého těla. Ovlivňuje biochemické procesy, napomáhá k regeneraci organismu a k vnitřní rovnováze. Schopností selektivně neutralizovat a likvidovat volné škodlivé radikály chrání buňky před poškozením a díky tomu se stává nadějí v boji proti civilizačním chorobám.
Výzkumy poukazují zejména na jeho silné antioxidační a protizánětlivé účinky, které jsou pro podporu a prevenci zdraví velmi důležité. Jako silný antioxidant je v současnosti využíván při terapiích, které mohou snížit zánět, celkově zlepšují zdraví a imunitu.
ZPŮSOBY UŽÍVÁNÍ VODÍKU V MOLEKULÁRNÍ PODOBĚ
Stejně jako se používají k inhalacím kyslíkové inhalátory nabízíme inhalátory pro inhalaci vodíku. Pro užívání vodíkové vody nabízíme přenosné generátory vodíkové vody.
Dle vědeckých studií patří vodíkové inhalace mezi nejúčinnější způsob, jak využít terapeutických vlastností vodíku. Zkušenosti naznačují, že vodíkové inhalace mohou zkrátit anebo unížit průběh virových onemocnění. Jednoznačný přínos vodíkových inhalací dokládají postcovidové studie. H2 unižuje vývoj postcovidových symptomů, dlouhodobých respiračních problémů a je důležitou prevencí v případě virových onemocnění. Posílením kondice pomáhají inhalace významně v případě únavového syndromu.
Studie také poukazují na vysoký bezpečnostní profil bez vedlejších účinků. Vodík byl prokázán v mnoha léčivých pramenech, známé jsou např. Lurdy s obsahem 0,08 ppm molekulárního vodíku. Oblasti okolí jeskyní, kde vyvěrají prameny obsahuje ve vzduchu vyšší podíl molekulárního vodíku.
H2 není lék. Někteří lidé si okamžitých a jistě pozorovatelných změn v počátku nevšimnou. Pokud se cítíme lépe, máme větší energii, začneme to brát jako samozřejmost a máme pocit, že to tak je stále. Jednoduše se cítíme dobře. Při chřipce nevnímáme, že měla při pravidelné konzumaci H2 kratší průběh, že jsme byli dříve fit, že se již tolik nezadýcháváme a pokud jsme prodělali Covid, nevšimneme si, že nám nezpůsobil zdraví devastující následky. V práci máme lepší koncentraci a večer hlubší spánek. Jsme klidnější, vyrovnanější a máme větší nadhled.
To jsou vše zkušenosti, které dokladují, že pokud pravidelně inhalujeme vodíkový plyn anebo popíjíme vodu sycenou vodíkem náš organismus může být lépe připraven ke zvládnutí náhlých virových onemocnění, chronických a civilizačních problémů.
Molekulární vodík není všemocný, avšak jak jeho výzkum poukazuje, že má zcela určitě velice slibnou terapeutickou budoucnost.
Více o tom, jak fungují vodíkové inhalace v praxi, jak mohou posílit odolnost při respiračních potížích a pomoci k posílení a regeneraci organismu molekulárním vodíkem se můžete dozvědět v Konzultačním a inhalačním centru ImunoH2 na Náchodské ulici, Praha 9.
Objednejte se na bezplatné vodíkové inhalacenebo přijďte ochutnat vodu sycenou vodíkem. Návštěvu Centra je možné objednat na info@imunoH2.cz anebo telefonicky 602 275 555. www.imunoh2.cz.
- PR článek -
Článek byl zobrazen 525 krát.
Diskuze k článku
Nenalezen žádný záznam
Kontextová reklama
Tepelná čerpadla Mach – Chameleon
Česká tepelná čerpadla Mach Chameleon s rozsáhlým řízením. Servis a vzdálená správa přímo od výrobce s tradicí 28 let. Vývoj, výroba, instalace a servis tepelných čerpadel.Umělé zelené stěny do soukromých i komerčních interiérů
Umělé zelené stěny FLORUM jsou trvanlivé, nenáročné na údržbu a poskytují vysokou míru zakrytí. Nepotřebují závlahu a jsou vhodné i do tmavých místKvalitní nábytek české výroby
Moderní český nábytek za rozumnou cenu - kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, předsíně, kanceláře. Vybavte si celý dům v jednom stylu. Nábytek MONARC - nábytek s tradicí od roku 1991.Domácí vodíková terapie ImunoH2!
Vodíkové terapie pomáhají při respiračních onemocněních, výrazně ulevují od postcovidových potíží, při chronické únavě a poruchách spánku. Vodíkové inhalace si můžete dopřát v klidu svého domova anebo při návštěvě našeho ImunoH2 centra, Praha 9Schody na zakázku od českého výrobce
Trepp-art vám nabízí dřevěné a ocelové schody a schodiště na zakázku. Máme za sebou téměř 20 let zkušeností a tisíce realizací po celé Evropě. Digitální zaměření po celé ČR je zdarma.
Další články na téma Bílá technika a domácí spotřebiče

Pohlcovač vlhkosti
Nadměrná vlhkost v domě je nepochybně velmi nepříjemná. Může mít za následek například narušení omítek, nátěrů, textilií a nábytku, korozi kovových součástí a v neposlední řadě vznik plísní, které mohou negativně ovlivňovat zdraví obyvatel domu či napadat potraviny.

Jak si poradit s umístěním pračky a sušičky?
Kdysi jsme ani neuvažovali o tom, že by se dala pračka umístit jinam než do koupelny. Měl ji tam snad každý a bylo to považováno za samozřejmost. Doba ovšem pokročila, v koupelně chceme mít více místa pro sebe a pračka se musí přestěhovat jinam. Možností, kam přemístit pračku a případně i sušičku, je hned několik, zvláště pokud máte větší byt či dům…

Nové tvary varných desek a varných zón
Kdo má dostatečně velkou kuchyň a není nucen šetřit místem, nemusí se při pořizování nové varné desky omezovat na standardní tvary, kde jsou k dispozici čtyři hořáky – dva vepředu a dva vzadu. Na výběr dnes máte několik netradičních tvarů varných desek, díky kterým můžete pozměnit celkový ráz vaší kuchyně.

Jak vybrat správnou sušičku potravin?
Sušičky ovoce slouží ke snížení obsahu vody v surovinách. Jedná se o způsob dlouhodobé konzervace, při které přesně víte, co sušené plody obsahují. Sušení potravin je mnohem zdravější a zároveň bezpečnější způsob uchovávání potravin. Sušené ovoce, zelenina, bylinky, maso nebo houby, si uchovají svou přirozenou chuť, vůni i obsah vitamínů a zdravých látek mnohem déle.

Kuchyňský robot versus ruční šlehač, mixér a další přístroje
Základní funkce každého kuchyňského robota jsou velmi podobné ručnímu šlehači, ovšem s řadou výhod a dalších funkcí. V čem jsou kuchyňské roboty o tolik lepší, že se vyplatí do nich investovat tisíce korun?

Cyklonové versus sáčkové vysavače – jak vybírat a na co se zaměřit?
Rozdíl mezi cyklonovými a klasickými sáčkovými vysavači je hlavně v tom, že ty cyklonové pracují bez sáčků. Rozdílů je ale mnohem více, a možná vás následující článek přesvědčí, že sáčkovým vysavačům už tak trochu odzvonilo. Jaká je tedy současná nabídka v oblasti vysavačů?

Vybíráte kuchyňský robot bez ramene? dTest přináší praktické tipy i postřehy z aktuálního testu
Předností kuchyňských robotů bez ramene bývá pestrá nabídka speciálních nástavců. Díky nim pomohou nejen s přípravou těsta, ale i se šleháním, sekáním, mixováním nebo strouháním. Zástupci nezávislé spotřebitelské organizace dTest podrobili důkladným zkouškám 17 modelů a k užitečným tipům na výběr tak přidávají i poznatky o tom, jak si spotřebiče vedly v praxi.

3 tipy pro domácnost - Chytré doplňky do kuchyně
Chcete žít zdravě? Dát svému tělu to, co potřebuje a přitom si čas, strávený v kuchyni užít? Pak je ta správná chvíle pro seznámení se s doplňky, které vám pomohou. Šetří čas i peněženku, umožní vám věnovat víc času sobě a zjednoduší běžné.